دربـاره ما

شرکت سپهر افروز نیکا در سال 1396 با تکیه بر تجربه و دانش 25 ساله مدیران خود در صنعت آرایشی تاسیس گردید.

این واحد تولیدی با داشتن کارخانه ای مجهز به مدرن ترین و جدیدترین ماشین آلات و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در این صنعت و در اختیار داشتن تیم تحقیقاتی مجرب و مشاوران حرفه ای، محصولاتی سلامت محور با بهترین کیفیت را مطابق با استانداردهای جهانی، تقدیم مصرف کنندگان مینماید.

این کارخانه با بهره مندی از دو آزمایشگاه تحقیقاتی شیمیایی-فیزیکی و میکروبیولوژی مجهز، ضمن کنترل کیفیت، همواره به دنبال نوآوری و افزایش سبد محصولات می باشد. تولیدات شرکت سپهرافروز نیکا شامل طیف گسترده ای از محصولات آرایشی اعم از انواع ریمل، رژلب جامد، مایع و مدادی، کرم پودر، لاک ناخن و عطر و ادکلن می باشد.

بهـره گیری از فرمولاتور و متخصصین ایتالیایی، شناخت کامل به فرمولاسیون محصولات روز دنیا، آشنایی با جدیدترین مواد اولیه و نوآوری های این صنعت، همچنین استفاده از مواد اولیه مرغوب اروپایی و بسته بندی های با کیفیت، همه باعث گردیده تا افتخار ارائـه بهترین ها را در عرصه گسترده بازار داخلی در زمینه تولیـد و تـوزیع محصـولات آرایشی و بهـداشتی داشته باشیم.

در این واحد تولیدی کلیه مراحل تولید محصولات اعم از فرمولاسیون های انحصاری، ساخت بالک محصولات و تجهیزات پر کننده مواد از صفر تا صد بصورت یکجا انجام می پذیرد.